Про нас
З 2003 року підприємство «Стілайн» є оператором поставок ліфтового обладнання на ринок України. Ми поставляємо наступне обладнання: пасажирські ліфти, вантажні ліфти, вантажопасажирські ліфти, гідравлічний ліфт, панорамні ліфти, ліфти котеджні, малі вантажні ліфти, автомобільні ліфти, ескалатори, і інше підйомне устаткування відомих світових брендів, а також готові запропонувати пасажирські і малі вантажні ліфти вітчизняного виробництва.


Наше конструкторське бюро протягом 5 років постійно розробляє і впроваджує у виробництво ліфтів новіші й досконаліші рішення, які дозволяють задовольнити будь-які побажання замовників. На всі ліфти, ескалатори, компанією «Стілайн» надається відповідальна гарантія, післягарантійне обслуговування та сервіс ліфтів.

Стілайн надає послуги: монтаж ліфтів, обслуговування ліфтів, ремонт ліфтів, а додатково у нас можна замовити диспетчеризація ліфтів, ми працюємо з усіма регіонами України, оскільки маємо представництва і монтажні підрозділи по всіх великих містах. За рахунок цього компанія «Стілайн» готова запропонувати нашим замовникам найкращі терміни поставки і монтажу ліфтового обладнання, а також своєчасне і якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування ліфтів, ескалаторів. У нас ви зможете замовити, купити новий ліфт за оптимальною ціною.

Ми допоможемо вибрати оптимальний ліфтове обладнання, а також надамо всю необхідну технічну і фінансову інформацію за даними запиту на ліфти, ескалатори, автоматичний паркінг. Компанія «Стілайн» має власне виробництво ліфтів в Києві. Це дає можливість запропонувати нашому замовнику найвигіднішу цінову пропозицію на ліфти, а також надати всі необхідні сертифікати та дозволи на дане ліфтове устаткування при мінімальних термінах виробництва і монтажу ліфтів.

Наші ліфти і ескалатори працюють по всій Україні в банках, торгових і розважальних центрах, в житлових будинках, лікарнях, в бізнес-центрах, приватних будинках, ресторанах, в готелях і адміністративних будівлях і т.д. Ми пропонуємо тільки надійне і перевірене часом ліфтове обладнання, яке принесе вам радість і зручність у вашому повсякденному житті!
Замовити зворотній дзвінок

Замовити
Дякуємо!
Ваше замовлення надіслане!

ОК