Прайс-лист
Ліфти і підйомники відомі людству ще з часів Стародавньої Греції. Безпечними вони стали відносно недавно - лише в позаминулому столітті. Але технологічний прогрес не стоїть на місці - сучасні підйомники поєднують в собі високий рівень комфорту, красу і технологічність. Втім, крім очевидних позитивних моментів прогрес приніс ще одну користь - вартість ліфта значно знизилася, зробивши це обладнання досить доступним.


Скільки коштує ліфт? Дізнатися точну вартістьТак скільки коштує ліфт?


Ми пропонуємо ліфти як вітчизняного, так і європейського виробництва. Вони діляться на кілька груп залежно від ціни і застосування:
 


За типом головного приводу, ліфти діляться на електричні і гідравлічні. Ціна гідравлічних ліфтів дешевше на 1500-2000 євро, але застосовні вони до 6-7 поверхів.

Якщо ви вирішили придбати ліфт, ціна буде залежати від безлічі факторів. Тому, для того щоб отримати точну вартість на ліфт, треба знати:
 


Для того щоб отримати вартість на Ваш ліфт пропонуємо Вам заповнити на нашому сайті опитувальний лист, відправити запит по почтеілі ж зв'язатись з нашими менеджерами за тел. +38 ‭(094) 440-04-12. Гарантуємо, що Ви отримаєте мінімальну вартість на Ваше ліфт в найкоротші терміни.
Замовити зворотній дзвінок

Замовити
Дякуємо!
Ваше замовлення надіслане!

ОК