Двоповерховий ліфт

Двоповерховий ліфт - ліфт, сконструйований з двох жорстко скріплених кабін, розташованих одна над іншою. Це дозволяє пасажирам розміщуватися на двох поверхах ліфта одночасно, що значно збільшує пропускну здатність шахти ліфта. Така схема може виявитися ефективною в будівлях, в яких зупинки ліфта відбуваються майже на кожному поверсі. Так, наприклад, один двоповерховий ліфт дозволяє пасажирам здійснювати посадку на двох сусідніх поверхах одночасно.

Великою перевагою двоповерхових ліфтів є те, що вони займають менше місця, ніж традиційні ліфти при однаковій пропускної здатності. У хмарочосах, де ліфти, як правило, займають значну площу, це дозволяє більш ефективно використовувати простір.

Двоповерхові пасажирські ліфти

Не всі двоповерхові ліфти використовуються для перевезення тільки пасажирів на обох поверхах. Іноді в одному або більше ліфті в будинку другий поверх використовується для перевезення товарів, як правило, поза пікових періодів перевезення, що дозволяє обійтися без окремого вантажного ліфта. У періоди пікового навантаження ліфти переходять до пасажирського режиму, прискорюючи перевезення пасажирів в будівлі.

 

Двухэтажные пассажирские лифты на центральной площади г. Нагоя, Япония

 

 Замовити зворотній дзвінок

Замовити
Дякуємо!
Ваше замовлення надіслане!

ОК